Title Image

Νικητές 3ου Μαραθώνιου Παιδικής Ανάγνωσης

Νικητές 3ου Μαραθώνιου Παιδικής Ανάγνωσης






 


Παιδική Βιβλιοθήκη «Μίμης Βασιλόπουλος»
Παλαιολόγου, Αβέρωφ και Σόλωνος, 152 32 Χαλάνδρι
τηλ. και φαξ 210 6801654 email
mvaslib@otenet.gr


 


ΝΙΚΗΤΕΣ 3ου ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΗΣ





























































































































































































































 ΕΠΩΝΥΜΟ


ΟΝΟΜΑ 


ΤΑΞΗ


ΣΧΟΛΕΙΟ 


ΝΙΚΗΤΗΣ 


ΔΩΡΟ 


ΕΚΔΟΤΗΣ 


 Ζέρβας


Παναγιώτης 


Β’ 


7ο 


1ος Νικητής 


Φωτογραφική μηχανή 


Κέδρος


 Αλούπης


Νεκτάριος 


Β’ 


3ο 


2ος Νικητής 


MP3 player 


Παπαδόπουλος  


 Μάνης


ʼγγελος 


Β’ 


14ο 


3ος Νικητής 


Εγκυκλοπαίδεια Larousse 


Μεταίχμιο 


 Αλούπη


Νικολέτα


Β’


3ο


4ος Νικητής 


Βιβλία Έντγκαρ & Έλεν 


Ελλην.Γράμματα 


 Στελιανοβα-Μότση


Στεφανι 


Γ’ 


8ο 


1ος Νικητής 


Φωτογραφική μηχανή 


Κέδρος


 Σουλιώτης


Αχιλλέας


Γ’


7ο


2ος Νικητής 


MP3 player 


Παπαδόπουλος


 Δημητρίου


Στέλλα 


Γ’


5ο Βριλησσίων 


3ος Νικητής


Εγκυκλοπαίδεια Larousse 


Μεταίχμιο 


 Ρεφενές


Αλέξανδρος


Γ’


10ο 


4ος Νικητής


Βιβλία Έντγκαρ & Έλεν


Ελλην.Γράμματα


 Οικονομάκης


Σπύρος


Δ’


9ο


1ος Νικητής


Ποδήλατο


Μίνωας


 Καρακίτσιος


Μάριος


Δ’ 


15ο


2ος Νικητής


Φωτογραφική μηχανή  


Κέδρος


 Νίγκρο


Παναγιώτα


Δ’


13ο


3ος Νικητής


MP3 player 


Παπαδόπουλος


 Κούκας


Χάρης


Δ’


9ο


4ος Νικητής


5 Βιβλία


Ψυχογιός


 Βέργος


Δημοσθένης


Δ’


1ο


5ος Νικητής


 8 Βιβλία (Θαυμαστός κόσμος)


Πατάκης


 Καραϊσαλίδης


Γιώργος


Δ’


14ο


6ος Νικητής


Βιβλία (Ατυχή γεγονότα)


Ελλην. Γράμματα


 Κουκουμάνου


Κατερίνα 


 Ε’ 


 8ο


1ος Νικητής 


Ποδήλατο 


Μίνωας 


 Δακορώνια


 Δήμητρα


Ε’


 6ο


2ος Νικητής 


 Φωτογραφική μηχανή


 Κέδρος


 Ζμπόγκο


 Έλλη


 Ε’ 


 7ο


 3ος Νικητής


 MP3 player


 Παπαδόπουλος


 Σταυρογιάννη


 Αθανασία


Ε’


 6ο


 4ος Νικητής


 5 Βιβλία


 Ψυχογιός


 Καλογερόπουλος


 Δημήτρης


Ε’


 8ο


 5ος Νικητής


 8 Βιβλία (Θαυμαστός κόσμος)


 Πατάκης


 Χαβελος


 Χάρης


Ε’


 12ο


 6ος Νικητής


Βιβλία (Ατυχή γεγονότα) 


 Ελλην.Γράμματα


Ανεστοπούλου 


 Όλγα


 ΣΤ’


 10ο


 1ος Νικητής 


 Ποδήλατο


 Μίνωας


 Σισμάνογλου


 Ραφαηλία


 ΣΤ’


 1ο


 2ος Νικητής 


 Φωτογραφική μηχανή


 Κέδρος


 Ζαλοκώστα


 Ιωάννα


 ΣΤ’


 7ο


 3ος Νικητής 


 MP3 player


 Παπαδόπουλος


 Χατζάκη


 Ελένη


 ΣΤ’


 8ο


 4ος Νικητής 


 5 Βιβλία


 Ψυχογιός


 Αλεξάκη


 Κρίσια


 ΣΤ’


 1ο


 5ος Νικητής 


 8 Βιβλία (Θαυμαστός κόσμος)


 Πατάκης


 Σκούρτη


 Όλγα


 ΣΤ’


 7ο


6ος Νικητής  


 Βιβλία (Ατυχή γεγονότα)


 Ελλην.Γράμματα

Μέγεθος γραμμάτων
Αντίθεση